LINK4

Do 300 ºP za ubezpieczenie

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne: OC, pakiety OC+AC i inne, polisy mieszkaniowe i turystyczne.


Punkty naliczane są po kupieniu i opłaceniu polisy w LINK4. Ilość punktów, za zakup polisy na auto nie ubezpieczone obecnie w LINK4, jest uzależniona od wybranego produktu ubezpieczeniowego:

•    ubezpieczenie pakietu OC+AC to 300 ºP
•    ubezpieczenie OC komunikacyjne to 100 ºP
•    ubezpieczenie nieruchomości DOM to 100 ºP
•    ubezpieczenie turystyczne PODRÓŻE 24 to 100 ºP

Aby zostały naliczone punkty pamiętaj o podaniu numeru karty PAYBACK konsultantowi lub agentowi LINK4 podczas zawierania umowy.
Jeśli kupisz polisę samodzielnie za pośrednictwem strony www.link4.pl wpisz numer karty podczas wyliczania oferty.
Punkty za dokonany zakup będą naliczone w ciągu 14 dni po opłaceniu składki za polisę ubezpieczeniową.


LINK4
Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct i jednym z najczęściej wyróżnianych towarzystw w Polsce. Firma trzykrotnie była nagradzana godłem „Laur Konsumenta”, jako pierwsza otrzymała certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.  Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne.

W 2012 roku LINK4 otrzymał nagrodę Super Brand dla jednej z najsilniejszych marek na polskim rynku. Ten tytuł daje konsumentom świadome lub podświadome poczucie przewagi LINK4 nad markami konkurencyjnymi i stanowi dowód wyjątkowej siły i rozpoznawalności.

W 2012 roku LINK4 otrzymał również wyróżnienie „Firma Przyjazna Klientowi”, które jest o tyle cenne, że zostało przyznane na podstawie badań satysfakcji wśród klientów LINK4 i w tym samym roku Obserwatorium Zarządzania przyznało LINK4 nagrodę, jako pierwszej firmie ubezpieczeniowej w Polsce, „Inwestor w kapitał ludzki”.

 

×