Loteria, dzięki której możesz wygrać piękne BMW (i nie tylko)

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Loteria

Już sam udział w Programie PAYBACK to gwarancja wielu atrakcyjnych nagród, na które można wymienić zgromadzone punkty. Tymczasem 28 kwietnia w sklepach Kaufland ruszyła loteria organizowana we współpracy z PAYBACK, w której główną nagrodą są samochody BMW serii 3 oraz wiele innych niespodzianek.
Tegoroczna majówka w sklepach Kaufland może okazać się bardzo gorrrąca dla uczestników Programu PAYBACK. Wszystko dzięki niesamowitej loterii, która wystartowała 28 kwietnia i potrwa do 26 maja. Pula nagród robi ogromne wrażenie!

Spis treści:


1. Co można wygrać

2. Jak odebrać nagrodę

3. Czym jest Program PAYBACK?
Data aktualizacji: 28.04.2021

Loteria zakończona, artykuł ma charakter informacyjny

Majówka pełna nagród, czyli loteria w sklepach Kaufland

Sieć sklepów Kaufland dołączyła do Programu PAYBACK 3 lata temu i od tego momentu cyklicznie organizuje loterie, w których uczestnicy rozlosowali tysiące nagród.

Loteria w sklepach Kaufland startuje już 28 kwietnia. Mogą wziąć w niej udział uczestnicy Programu PAYBACK. Powodem, dla którego warto to zrobić, jest pula nagród, która obejmuje:

  • 3x BMW serii 3
  • 3x karta paliwowa na bp o wartości 3 000 zł;
  • 200x karta paliwowa na bp o wartości 100 zł;
  • 1000x karta podarunkowa do Kaufland o wartości 100 zł;
  • 200x podwójne bilety do sieci kin Multikino;

Wszystkim uczestnikom Programu PAYBACK loteria daje możliwość wzięcia udziału we wspaniałej zabawie. Wystarczy, że zrobisz zakupy w Kauflandzie z kartą PAYBACK i zdobędziesz minimum 1 Punkt, a otrzymasz jeden los. Los można też dostać, wymieniając punkty na zakupy w Kauflandzie. Otwórz okienko i sprawdź, co się pod nim kryje. Nie przegap takiej szansy, gdyż na wszystkich uczestników loterii „Gorrrąca Loteria” czekają kupony na kolejne zakupy w Kauflandzie i na stacjach bp Polska.. A jeśli do 26 maja ponownie wybierzesz się do sklepu Kaufland, by zrobić zakupy, otrzymasz kolejny los i nową szansę na wygraną. Mało tego! Do zabawy z loterią mogą również dołączyć osoby, które aktualnie nie korzystają z Programu. Jak to zrobić? To proste, wystarczy, że podczas zakupów odbierzesz od kasjera w Kauflandzie zestaw powitalny PAYBACK i dokonasz pierwszego zakupu z użyciem karty. Pamiętaj też, że gdy kupujesz w sklepach partnerów Programu, na Twojej karcie PAYBACK rośnie liczba punktów, które następnie możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.

Nagrody w loteri PAYBACK 2021

Loteria PAYBACK: jak odebrać swoją nagrodę?

W akcję zaangażowane są wszystkie sklepy sieci. Warto jednak pospieszyć się z zakupami. Wprawdzie termin zakończenia loterii to 26 maja, ale losy w poszczególnych placówkach mogą skończyć się szybciej.

Nagrody loterii PAYBACK można odebrać na dwa sposoby. Zwycięzcy powinni wejść na stronę https://www.goracaloteria.pl lub zadzwonić pod numer (42) 208 08 00. Aby móc odebrać nagrodę, należy zachować zwycięski los wraz z unikatowym kodem odbioru. To niezbędny element do finalizacji tego procesu.

⬇️Poznaj prostą drogę do odebrania nagrody⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

Czym jest Program PAYBACK?

PAYBACK jest bonusowym programem powołanym do życia przez Alexandra Rittwegera. Funkcjonuje od roku 2000 i bardzo szybko podbił serca użytkowników. Pierwszy milion klientów PAYBACK osiągnął już po miesiącu istnienia i dzięki temu stał się liderem wśród programów lojalnościowych. Z powodzeniem działa w kilku krajach w Europie, Indiach, i Meksyku. Uczestnicy mogą zbierać punkty w kilku tysiącach sklepów tradycyjnych i online. Od września 2009 roku Program obecny jest także w Polsce – punkty PAYBACK zbiera już blisko 8,5 mln Polaków. Dlaczego tak wiele? Bo to się opłaca!

Wystarczy, że będziesz robić codzienne zakupy u partnerów Programu, korzystając przy tym z karty PAYBACK (fizycznej lub w aplikacji mobilnej). Punkty za transakcje trafią w ten sposób na twoje konto uczestnika. Zebrane środki możesz później wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, lub vouchery, których można użyć do obniżenia wysokości rachunku za zakupy np. w sklepach Kaufland, w których właśnie trwa GORRRĄCA LOTERIA!

Liczbę zebranych punktów możesz w każdej chwili sprawdzić na stronie internetowej PAYBACK oraz w aplikacji mobilnej.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać na codziennych wydatkach. Pobierz aplikację lub zarejestruj się przez stronę www.