PAYBACK: loteria, dzięki której możesz wygrać piękne BMW (i nie tylko)

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Loteria

Już sam udział w Programie PAYBACK to gwarancja wielu atrakcyjnych nagród, na które można wymienić zgromadzone punkty. Tymczasem 9 lipca w sklepach Kaufland ruszyła loteria organizowana we współpracy z PAYBACK, w której główną nagrodą są samochody BMW serii 3 oraz wiele innych niespodzianek.
Tegoroczne lato w sklepach Kaufland może okazać się bardzo gorrrące dla uczestników Programu PAYBACK. Wszystko dzięki niesamowitej loterii, która wystartowała 9 lipca i potrwa do 29 lipca. Pula nagród robi ogromne wrażenie!

Spis treści:

Letnia loteria dobiegła końca

Niniejszy artykuł ma charakter czysto informacyjny

Lato pełne nagród, czyli loteria w sklepach Kaufland

Sieć sklepów Kaufland dołączyła do Programu PAYBACK 2 lata temu i od tego momentu cyklicznie organizuje loterie, w których uczestnicy rozlosowali tysiące nagród.


Loteria w sklepach Kaufland startuje już w pierwszych dniach lipca. Mogą wziąć w niej udział uczestnicy Programu PAYBACK. Powodem, dla którego warto to zrobić, jest pula nagród, która obejmuje:

  • 3x BMW serii 3 oraz 3000 zł na zakup paliwa na stacjach bp Polska;

  • 300x karty podarunkowe do Kauflandu (o wartości 100, 200 i 500 zł);

  • 100x karty paliwowe do wykorzystania na stacjach bp Polska (o wartości 100 zł);

  • tysiące punktów PAYBACK.

Wszystkim uczestnikom Programu PAYBACK loteria daje możliwość wzięcia udziału we wspaniałej zabawie. Wystarczy, że zrobisz zakupy w Kauflandzie z kartą PAYBACK (wartość transakcji musi wynieść minimum 3 zł), a otrzymasz jeden los. Otwórz okienko i sprawdź, co się pod nim kryje. Nie przegap takiej szansy, gdyż na wszystkich uczestników loterii „Lato pełne nagród”czekają nagrody gwarantowane w postaci kuponów na kolejne zakupy w Kauflandzie i na stacjach bp Polska. A jeśli do 29 lipca ponownie wybierzesz się do sklepu Kaufland, by zrobić zakupy, otrzymasz kolejny los i nową szansę na wygraną. Mało tego! Do zabawy z loterią mogą również dołączyć osoby, które aktualnie nie korzystają z Programu. Jak to zrobić? To proste, wystarczy, że podczas zakupów odbierzesz od kasjera w Kauflandzie zestaw powitalny PAYBACK i dokonasz pierwszego zakupu z użyciem karty. Pamiętaj też, że gdy kupujesz w sklepach partnerów Programu, na Twojej karcie PAYBACK rośnie liczba punktów, które następnie możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.

Loteria PAYBACK: jak odebrać swoją nagrodę?

W akcję zaangażowane są wszystkie sklepy sieci. Warto jednak pospieszyć się z zakupami. Wprawdzie termin zakończenia loterii to 29 lipca, ale losy w poszczególnych placówkach mogą skończyć się szybciej.

Nagrody loterii PAYBACK można odebrać na dwa sposoby. Zwycięzcy powinni wejść na stronę PAYBACK.pl/loteria lub zadzwonić pod numer (42) 208 08 00. Aby móc odebrać nagrodę, należy zachować zwycięski los wraz z unikatowym kodem odbioru. To niezbędny element do finalizacji tego procesu.

⬇️Poznaj prostą drogę do odebrania nagrody⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

Czym jest Program PAYBACK?

PAYBACK jest bonusowym programem powołanym do życia przez Alexandra Rittwegera. Funkcjonuje od roku 2000 i bardzo szybko podbił serca użytkowników. Pierwszy milion klientów PAYBACK osiągnął już po miesiącu istnienia i dzięki temu stał się liderem wśród programów lojalnościowych. Z powodzeniem działa w kilku krajach w Europie, Indiach, i Meksyku. Uczestnicy mogą zbierać punkty w kilku tysiącach sklepów tradycyjnych i online. Od września 2009 roku Program obecny jest także w Polsce – punkty PAYBACK zbiera już blisko 8,5 mln Polaków. Dlaczego tak wiele? Bo to się opłaca!

Wystarczy, że będziesz robić codzienne zakupy u partnerów Programu, korzystając przy tym z karty PAYBACK (fizycznej lub w aplikacji mobilnej). Punkty za transakcje trafią w ten sposób na twoje konto uczestnika. Zebrane środki możesz później wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, lub vouchery, których można użyć do obniżenia wysokości rachunku za zakupy np. w sklepach Kaufland, w których właśnie trwa GORRRĄCA LOTERIA!

Liczbę zebranych punktów możesz w każdej chwili sprawdzić na stronie internetowej PAYBACK oraz w aplikacji mobilnej. Dodatkowo w aplikacji masz wiele przydatnych funkcji, dzięki którym punkty możesz zbierać jeszcze szybciej – sprawdź.

Za swoje zasługi Program PAYBACK został odznaczony brązową statuetką Effie Awards w kategorii kampanie CSR za promowanie wśród uczestników darowizny na cele charytatywne.

Zarejestruj swoją kartę PAYBACK, żeby dostawać kupony, a zebrane punkty wymieniać na nagrody. Nie masz karty? Zamów ją za darmo do domu, lub zarejestruj się w aplikacji PAYBACK już dziś!