Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Zamawiaj jedzenie online i oszczędzaj

Jedzenie przez internet taniej dzięki PAYBACK i możliwości wymiany punktów na pyszne.pl

Zamawianie jedzenia online do domu z ulubionych restauracji staje się coraz popularniejsze. Szczególnie w czasie pandemii koronawirusa chętnie zamawiamy jedzenie przez Internet z odbiorem bezkontaktowym. Możliwe jest to między innymi dzięki szybkim płatnościom internetowym, a także specjalnym serwisom do zamawiania jedzenia. Jak zamawiać jedzenie przez Internet? Czy można na tym oszczędzić?

Marek jest miłośnikiem dobrego jedzenia. Raz na jakiś czas lubi pójść do restauracji, aby zjeść swoje ulubione dania, chętnie też próbuje nowych smaków. Niestety epidemia koronawirusa sprawiła, że nie może wybrać się sam lub z przyjaciółmi i kosztować na miejscu pysznych dań. To jednak nie oznacza, że musi całkowicie zrezygnować z poznawania nowych smaków lub cieszenia się tym, co lubi najbardziej. Może bowiem zamawiać jedzenie przez Internet. Obecnie coraz więcej restauracji ma własne strony internetowe, na których można bezpośrednio złożyć zamówienie lub sprawdzić menu, a następnie zamówić jedzenie przez telefon.

Innym sposobem jest skorzystanie z portali, które umożliwiają zamawianie jedzenia online z różnych restauracji, kawiarni lub barów w jednym miejscu. To bardzo proste rozwiązanie, gdyż wystarczy wpisać swój adres, a portal sam wyszuka lokale, które znajdują się w okolicy. Dzięki temu Marek zje ulubione dania bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że za pośrednictwem komputera lub aplikacji mobilnej na telefonie zamówić jedzenie z wybranej restauracji z dostawą o wskazanej przez siebie godzinie. Może zamawiać z ulubionego miejsca albo odkrywać nowe smaki w innych niż zazwyczaj lokalach.

Dzięki temu, że Marek jest aktywnym uczestnikiem Programu PAYBACK, za każdą transakcję w serwisie partnerskim, takim jak np. Pyszne.pl lub KFC, zbiera punkty. Jeśli aktywuje odpowiednie kupony, dostanie także punkty bonusowe. Zgromadzone środki może potem wymienić na nagrody rzeczowe lub vouchery do innych partnerów Programu. Dzięki nim oszczędza też na zakupach, m.in. spożywczych.

Przeczytaj również: Walizka na wakacje

Jedzenie bez wychodzenia z domu

Oszczędzanie na jedzeniu z Programem Bonusowym PAYBACK

Marek, kiedy uzbiera odpowiednią ilość punktów PAYBACK, może je wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z rozwiązań, z których korzysta bardzo chętnie, jest obniżenie rachunków za zakupy u stacjonarnych partnerów Programu. Jak to może zrobić? Wystarczy, że przed finalizacją transakcji powie kasjerowi, że chce zapłacić zgromadzonymi środkami za całość lub część zakupów. Jeżeli nie ma wystarczającej liczby punktów, aby pokryć całą wartość rachunku, resztę może dopłacić w wygodny dla siebie sposób, np. gotówką lub kartą.

Może Cię zainteresować: Jak oszczędzać pieniądze na jedzeniu?

zamawianie jedzenia online w czasie trwania pandemi

Aplikacja PAYBACK daje ci jeszcze więcej możliwości oszczędzania

Marek bardzo lubi oszczędzać, dlatego też zainstalował w swoim telefonie aplikację PAYBACK. Dlaczego warto ją mieć? Daje ona o wiele więcej możliwości osobom, które aktywnie chcą zbierać punkty i oszczędzać na swoich codziennych zakupach. Marek ustawił sobie powiadomienia, które dostarczają informacje o atrakcyjnych akcjach promocyjnych w Programie. Na stronie głównej aplikacji PAYBACK znajdzie również informacje o promocjach w sklepach partnerskich.

Dzięki temu o wiele lepiej zaplanuje swoje zakupy i wydatki. Oprócz tego w aplikacji czekają na niego kupony, które są często korzystniejsze niż te umieszczane na stronie internetowej Programu. Może też korzystać z dodatkowych funkcji aplikacji, takich jak Lista zakupowa. Przed zrobieniem zakupów Marek musi tylko umieścić na niej wszystkie produkty, których potrzebuje, i ściśle trzymać się tej listy w sklepie. Dzięki temu nie kupuje niepotrzebnych produktów, a tym samym nie marnuje żywności i oszczędza podwójnie.

Nawet przebywając w obcym mieście, może szybko odnaleźć sklepy partnerskie, dzięki funkcji Lista partnerów. Jest w stanie to zrobić, włączając funkcję geolokalizacji. Istnieje również możliwość ręcznego wyszukania sklepów w najbliższej okolicy.

Zainteresuje CIę: Oszczędzanie z aplikacją gdy ma się dzieci

Pomagaj innym z Programem PAYBACK

Z Programem PAYBACK można także pomagać innym, z czego Marek chętnie korzysta. Jest to bardzo proste. PAYBACK ściśle współpracuje z programem Pajacyk, organizowanym przez Polską Akcję Humanitarną (PAH). Jego celem jest dożywianie dzieci w szkołach. Dzięki Pajacykowi będą one mogły zjeść pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia. To szczególnie ważne właśnie w czasie pandemii. Dzięki temu, że akcja cały czas trwa, paczki z produktami żywnościowymi fundowanymi przez PAH są stale dostarczane do domów potrzebujących dzieci.

Marek jest w stanie wesprzeć tę szczytną akcję, przekazując na jej rzecz uzbierane przez siebie punkty. Może to być większa liczba środków, ale na poczet darowizny wystarczy przekazać 100 punktów PAYBACK – wszystko zależy od możliwości danego uczestnika Programu.

Zacznij oszczędzać dzięki punktom PAYBACK