Do strony głównej

Szukanie zaawansowane

Kupon aktywacyjny usługi Gdzie Jest Dziecko w wersji STANDARD

Poznaj aktualną lokalizację swoich Bliskich za pomocą usługi Gdzie Jest Dziecko! Wystarczy 1 SMS lub kliknięcie by system wysłał informację o położeniu lokalizowanej osoby, a także wyświetlił pozycję na cyfrowych mapach.


Cena: 2 000 ºP
  • Dostępne od: 2014-12-19

Gdzie Jest Dziecko jest unikalną na polskim rynku usługą lokalizacyjną przeznaczoną głównie dla Rodzin dbających o bezpieczeństwo swoich Bliskich.

Dzięki Gdzie Jest Dziecko w wersji STANDARD przede wszystkim można namierzyć wybrany telefon (wystarczy, że jest włączony i zalogowany do sieci operatora) oraz wysłać szybką widomość do Bliskiego.

Z usługi można korzystać przez SMS (lokalizacja na darmowym numerze), serwisu www, wap oraz przez aplikację mobilną w wersji Android, iPhone oraz JAVA.

Osoba, która rejestruje się w usłudze otrzymuje status Rodzica (administratora rodziny). To ona wyznacza numery osób które chce lokalizować (Bliskich). Rodzic do korzystania z usługi potrzebuje zwykły telefon, a jeśli chce korzystać z aplikacji mobilnej jego aparat powinien posiadać system Android 2.3, iOS (iPhone) lub wspierać aplikacje JAVA.

Osoba, która jest dodana do konta Rodzica otrzymuje status Bliskiego. Aby Rodzic mógł ją lokalizować musi wyrazić darmową jednorazową zgodę na lokalizację przez SMS. Po wyrażeniu zgody Bliski nie będziejuż informowany o fakcie lokalizacji. Bliski powinien posiadać zwykły telefon.

W pakiecie STANDARD, ze względu na wykorzystanie technologii GSM do ustalenia pozycji telefonu, można lokalizować praktycznie każdy telefon komórkowy działający przede wszystkim w sieci Plus, ale także w T-Mobile, Heyah, lub Orange. Teraz usługę Gdzie Jest Dziecko w wersji STANDARD możesz uzyskać za Punkty PAYBACK!. Kod uprawniający do aktywacji pakietu otrzymasz na adres e-mail podany w sekcji Mój PAYBACK w ciągu 24 godzin od zamówienia usługi.

 

Aby aktywować usługę wyślij 2 darmowe SMS-y:

  1. pierwszy o treści: START GJD na numer 60504 (0zł)*

  2. drugi w treści wpisując kod aktywacyjny wysłany na adres e-mail na numer 8082 (0zł)**

 * jeśli już korzystasz z usługi Gdzie Jest Dziecko w wersji STANDARD przejdź od razu do kroku drugiego

** wielkość liter w podanym kodzie ma znaczenie

 

Po wysłaniu kodu aktywacyjnego ciesz się pełną funkcjonalnością usługi w wersji STANDARD:

  • dowiedziesz się gdzie przebywają bliskie osoby,

  • obejrzysz ich pozycję na cyfrowych mapach dostępnych w aplikacji oraz na stronie WWW,

  • poznasz nazwę przybliżonego miejsca ich aktualnego pobytu w wiadomości SMS.

 

Więcej informacji, regulamin oraz filmiki prezentujące usługę w działaniu znajdziesz na www.orange.gdziejestdziecko.pl

Regulamin jest dostępny tutaj.

UWAGA:

Kupony są wysyłane na adres e-mail podany w sekcji MÓJ PAYBACK w ciagu 24 godzin od zamówienia.http://www2.payback.pl http://www2.payback.pl/ochrona-danych http://www2.payback.pl/regulamin http://www2.payback.pl Kontakt

http://m.payback.pl https://www.facebook.com/PaybackPolska